Klan Revenge Of The Hedgehogs

Forum klanu Revenge Of The Hedgehogs


#1 2009-06-07 19:49:49

FoX

http://darkwarez.pl/forum/templates/bLock/images/ranks/admin.gif

Zarejestrowany: 2009-06-07
Posty: 9
Punktów :   

SK.Loda: nie da się mnie NIE lubić

SK.Loda: nie da się mnie NIE lubić

Loda jest jednym z najlepszych graczy na międzynarodowej scenie DotA od momentu powstania Team Team, a obecnie stanowi filar drużyny  SK Gaming. Wielokrotnie udowadniał, że nie należy wątpić w jego umięjętności jako gracza, co więcej, jest też świetny w wymyślaniu nowych, śmiałych taktyk, co tylko potwierdza tezę, że jest zarówno świetnym graczem jak i liderem. Przyjrzyjmy się zatem bliżej sylwetce tego utalentowanego gracza.

Imię, nazwisko: Jonathan Emanuel Berg
Wiek: 20
Data urodzenia: 19.03.1988
Zamieszkanie: Gothenburg, Szwecja
Narodowość: Szwedzka
Płeć: Męską
Wzrost: 186
Waga: 88 kg ( dieta )

Ulubione:
Jedzenie: Tajskie
Film: Mroczny Rycerz
Muzyka: Coldplay/The Killers
Piosenka: 4 non blondes - What's up
Książka: The Wheel of Time =)
Sport: Unihokej, football
Gracz: Kwom
Bohater: Juggernaut


...jestem alkoholikiem!...


Czy mogłbyś się, po krótce, przedstawić?

Cześć, nazywam się Jonathan “Loda” Berg i jestem alkoholikiem! ... Hmm, to nie tu...
Cześć! Nazywam się Jonathan Berg, mam 20 lat, mieszkam w centrum Gothenburg'a, prawdopodobnie tej jesieni zacznę studiować ekonomię oraz hmmm jestem PRO w DotA?

Przedstawiłbyś się tak gorącej lasce w klubie?

W klubie to gorąca laska przedstawiłaby się mnie .

Dlaczego wybrałeś akurat taki nick ? Istnieje jakiś konkretny powód ?

TAK, DOBRA, POWIEM WAM !!!! TO DLATEGO, ŻE BYŁEM FANEM „WŁADCY PIERŚCIENI” !!! A LODA ZNACZY LORD OF DOL AMROTH!   

A czy miałeś jakieś inne nick’i przed obecnym?

Hmm, chyba tak, ale nie pamiętam jakie... Wydaje mi się, że Jonathon lub coś w tym stylu, w sumie to nie jestem pewien.

Jak zaczęło się Twoje granie online i dlaczego właśnie DotA ?

Właściwie to nie wiem O_O. Przed DotA nie grałem w żadną grę po sieci, no może poza odrobiną Wc3, ale w to nigdy nie byłem dobry ^^. A DotA wybrałem dlatego, że grając z moimi znajomymi zawsze znajdowałem coś ciekawego, co można było zrobić razem lub wymyślałem jakąś fajną strategię. Choć właściwie to zależy mi tylko na fanach, CHCĘ BYĆ BARDZIEJ SŁAAAAAAAAAWNY!

Czy są jeszcze jakieś inne gry, w które lubisz grać ?

Obecnie czasem grywam w CS 1.6, ale nic poza tym.


...pozostanę singlem dopóki się nie zakocham...


Kim jest ta „specjalna druga połowa”, osoba kryjąca się pod nick’iem Loda ?

Specjalna druga połowa ? Brzmi jakbym był upośledzonym dzieciakiem chodzącym do specjalnej szkoły... Tak czy inaczej, wydaje mi się, że jestem zwykłym dzieciakiem, który uwielbia spędzać czas ze swymi rówieśnikami, imprezować, flirtować etc ^^. Właściwie to nie da się mnie NIE lubić w „prawdziwym” życiu . Choć właściwie to zależy od tego, czy ja uznam kogoś, za godnego uwagi! Haha, a bardziej serio to jestem bardzo towarzyski i trudno mnie nie zauważyć, może to przez mój wielki tyłek O_O.

A co takiego robisz poza graniem w gry, szkoła/praca ?

Tak, zazwyczaj pracuję. Ostatnio pracowałem w IKEA, lecz męczyło mnie to, więc tego lata pracowałem w innym, tajemnym miejscu! I tak jak powiedziałem wcześniej, już niedługo zacznę studiować ekonomię.

Sposoby spędzania wolnego czasu ?

Bujam się z przyjaciółmi, imprezuję, trenuję unihokej, wypoczywam etc. Mam wrażenie, że te pytania się nakładają!

Czy Twoi rodzice i znajomi wiedzą, że jesteś zawodowym graczem ? A jeśli tak to co myślą o tym co robisz ?

Hmm, tak, większość z nich wie, ale jeżeli chodzi o dziewczyny to zazwyczaj nie łapią o co chodzi =) Myślą, że fajnie, że mogę podróżować, ale większość z nich jednak gardzi graniem ^^. Z kolei faceci uważają, że to bardzo fajne etc. A reszta po prostu nie zwraca uwagi na to jakie mam hobby. Moi rodzice nie wcinają się za bardzo. Póki wszystko poza graniem się układa to nie mówią za dużo ^^. Pomimo to, wykazują zainteresowanie wynikami z LANów etc.

Wspierają Cię? Pewnie spędzasz dużo czasu przed komputerem.

Cóż, jak mówiłem wcześniej wspierają mnie poprzez nieprzeszkadzanie tak długo jak istnieje jako realna osoba dla innych znajomych i reszty rodziny .

A co z Twoim stanem cywilnym, czy znalazłeś już partnerkę swojego życia ?

Niestety póki co nie, choć spotkałem parę fajnych dziewczyn, z którymi było warto spędzić trochę czasu ^^. Pozostanę singlem dopóki się nie zakocham; byłem w zbyt wielu związkach typu: "pasujemy do siebie, a ona jest boska".


...kumpel pokazał mi DotA ale wtedy uznałem to za badziew...


Jak zacząłeś granie w DotA i jak długo to już trwa ?

Pierwszy raz zagrałem jakieś 4 lata temu, kumpel pokazał mi DotA ale wtedy uznałem to za badziew . Może temu, że grając nie miałem życia i mocno dostawałem w kuper. Jakieś 2 lata później zacząłem grać trochę bardziej poważnie z paczką kumpli. Mapa była wtedy znacznie bardziej zbalansowana, więc pokochałem ją =).

Kiedy okazało się, że granie w DotA to coś poważnego ?

Wydaje mi się, że jakieś 2 lata temu, kiedy zacząłem grać na serio z T_T (Team Team), tzn mam na myśli ten Stary ;P.

Jak i kiedy stałeś się częścią SK?

Haha, prawdę mówiąc ledwo to pamiętam ^^. Wydaje mi się, że to zdarzyło się jakoś przed świętami Bożego Narodzenia. Drayich, który wówczas był częścią klanu prowadził rozmowy z SK i jakimś dziwnych trafem zainteresował ich.

Porównując DotA obecnie i DotA kiedy zaczynałeś, jaki widzisz różnice ?

Haha, nie wiem... Teraz nie biegam po mapie i nie atakuję samemu całej przeciwnej drużyny jak kiedyś, grając na public’ach... albo hmmm, właściwie to nadal tak robię . A mówiąc serio to pomimo, że gra jest lepiej zbalansowana, to nie lubię nowej wersji ! Według mnie, zbyt duży nacisk położono na late game .

Jakim bohaterem grałeś na początku grania w Dota? I jak bardzo lamiłeś ?

Wydaje mi się, że grałem czymś w stylu niezbalansowanego Terrorblade’a, w momencie gdy miał swój superimbawindwalk i parę innych rzeczy . I tak, lamiłem. Ale przynajmniej było zabawnie.

Granie przeciwko któremu bohaterowi jest najbardziej irytujące ?

Hmm, nienawidzę grać przeciwko Tb,  Tide,  DK i NA ^^!!

Czy masz jakieś porady dla ludzi, którzy chcą poprawić swe umiejętności ?

Cóż, jedyna porada, która naprawdę działa to ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć z LEPSZYMI graczami, lub przynajmniej na tym samym poziomie co Ty!


...manager trzyma nas krótko...


Jak formowała się drużyna SK ? Skład zawsze wyglądał tak jak teraz ?

Nie, na początku wyglądało to tak; ja, Drayich, Akke, Bogdan, Tompa, Renji i Kwom. Po jakimś czasie Kwom był pierwszym, który odszedł/został wykopany z powodu problemów z wyjazdem na Asus’a; później Drayich i ja odbyliśmy męską rozmowę, z której jasno wynikało, że drużyna potrzebuje jednego, a nie dwóch liderów ^^. Wtedy podjął decyzję o odejściu i dał mi szansę poprowadzenia drużyny raz jeszcze !

Po Dray’u doszedł do nas Hailo, a przynajmniej tak mi się wydaje . Tak, jestem pewien, że to był Hailo!. Z początku Hailo był raczej inwestycją niż wymiataczem, ale miał czas, by popracować na sobą =). Przez jakiś czas graliśmy z ARS-ART i RwaR’em, ale niestety nic z tego nie wyszło . Na zawsze zapamiętam Smile’a, najfajniejszego gayboy’a (to niech sobie każdy we własnym zakresie przetłumaczy –red.) jakiego znam, a czasu spędzonego razem w Moskwie nigdy nie zapomnę

Mógłbyś pokrótce streścić rolę poszczególnych graczy w drużynie SK?

Loda: „L God” tak lubią nazywać mnie moi fani, farmer, ganger, pwner.
Bogdan: Superganger, wannabe farmer, prawdziwy przyjaciel.
Akke: Semicarry, sylla, Antycznyfarmer.
Minitito: Najlepszy Puck w Szwecji
Tompa: Whiner whiner whiner, Strenhgthero carry.
Hailo: Support, warder, shaker.

A jakie są ulubione postacie poszczególnych graczy ?

Heh, serio, nie mam pojecia. Każdy z nas jest znany z grania różnymi herosami, ale spróbuje ;P
Loda: Pudge
Akke: Pudge
Tompa: Pudge
Minitito: Pudge
Hailo: Pudge
Bogdan: Centaur?

Czy obecny skład SK jest zamknięty, czy planujesz wymienić czy też dodać jakiegoś gracza/graczy ?

Buhahaha, nie mogę Ci powiedzieć, no nie ? Wtedy każdy by znał moje złowieszcze plany !!! Tak właściwie to nie jestem pewien, zobaczymy w przyszłości. Może się okazać, że powróci pewien stary znajomy, ale czas pokaże ^^.

Czy jest jakiś sposób, by dostać się do waszej drużyny ? Trzeba reprezentować sobą dany poziom by móc z wami grać ?

Nieee, ludzie nie mogą dostać się do SK poprzez pisanie do nas, to MY się z nimi kontaktujemy. Jeżeli jesteś świetny i fantastyczny oczekuj wiadomości ode mnie !

Który styl gry z tych dwóch byś wybrał: ward-support czy carry ?

Carry oczywiście! Ale pewnie wybrałbym gangera’a nade wszystko

Macie jakiś specyficznie ustalony plan treningu ?

Nie, gramy wtedy kiedy mamy ochotę lub jakiś mecze. Przed imprezami mamy SCIŚLE ustalony plan treningów, ale poza tym ? Nie bardzo. Ale nasz manager trzyma nas krótko!


...zostanę piosenkarzem...


Jakie są twoje dalsze plany ? Czy myślisz, że bycie zawodowcem w DotA to dobry wybór na życiową karierę ?

Haha, nie wydaje mi się bym był profesjonalnym graczem DotA do końca życia, ale będę grał dopóki granie będzie dawało mi radość. To cała prawda o mnie, jestem tak rewelacyjny jak to tylko możliwe jeżeli robię to co lubię, ale jeżeli coś mnie nudzi to jestem w to po prostu dobry . Będę się uczył, zostanę piosenkarzem/tekściarzem, poznam dziewczynę mych marzeń i tak dalej, a wtedy będę wspominał czasy, gdy wszyscy mnie uwielbiali i uśmiechnę się.

Na koniec parę słów na temat Loda’y od jego kumpli z drużyny i innych graczy.

SK.Akke: W wiekszości gier e-sportowych, takich jak Counter Strike, potrzebny jest lider, który poprowadzi grę, a Loda nadaje się do tego Idealnie (przez duże I). Od 4 lat gry Loda opiera swój styl gry na dobrej kontroli mapy i kierowaniu innymi graczami. A w rzeczywistości jest bardzo pogodny, uwielbia się śmiać i ma takie samo, sarkastyczne poczucie humoru jak ja . Loda posiada też bardzo rozległą wiedzę ogólną (w przeciwieństwie do mnie >_>). A w wolnym czasie uwielbia jeździć na niedźwiedziach polarnych, rzucająć w ludzi toporami !

SK.Minitito: Właściwie to nie znałem Loda’y za dobrze dopóki nie dołączyłem do SK, ale myślę, że po paru miesiącach wspólnego grania mogę coś o nim powiedzieć. Wg mnie to najlepszy lider jakiego znam i naprawdę świetny gracz. Wypracował unikalny styl gry, który czyni go jednym z najlepszych graczy na świecie. Poza tym to naprawdę miły i wesoły koleś oraz świetny kumpel.

SK.tompa: Loda to ktoś z rodzaju tych, którzy od razu poznają się na graczach i wiedzą jak najlepiej wykorzystać ich umiejętności. To czyni go jednym z najlepszych liderów DotA z jakim się spotkałem w całej mojej karierze. Co więcej, Loda to naprawdę wesoły koleś, który podtrzymuje morale zarówno w grze jak i poza nią i to właśnie lubię w nim najbardziej. Co więcej, ma ogromne doświadczenie w graniu w DotA. Mówiąc krótko: to wspaniały lider .

SK.Hailo: Loda to bardzo doświadczony gracz, który jest na szczycie od samego początku profesjonalnego grania w DotA. Dodając do tego jego niesamowitą osobowość otrzymujemy przykładnego przywódcę. Co więcej, jego unikatowy styl gry – ganguje znacznie częściej niż wynikałoby to z jego roli – pomaga reszcie drużyny w osiągnięciu lepszych statystyk na creep’ach w czasie krótszym niż innym drużynom. Tak przynajmniej jest na nowej mapie, gdzie większość team’ów używa taktyk opartych na carry hero, i polegających na sfarmieniu ich zanim gra się na dobre rozpocznie.

Plus46|zenition: Loda to typ gracza, który może prowadzić każdą postać tak samo dobrze. Zazwyczaj gra solo lub carry, ale parę razy widzieliśmy go jako bezbłędnego gangera. Osobiście należę do przeciwników „gorączki-grania-carry-hero”, która właśnie ma miejsce, ale Loda mnóstwo razy potwierdził, że należy do najlepszych graczy na świecie.

MYM|Maelk: Loda ma niesamowitą moc w grze i magiczną umiejętność do prowadzenia swych sojuszników na pewną śmierć, wciąż jednak wychodząc na swoje. Ma wręcz dar do zabawiania ludzi i jest świetną osobą zarówno online jak i offline. Myślę, że najlepiej opisuje go cytat z którym muszę się zgodzić : „To świat Loda’y, a my mamy szczęście, że w nim żyjemy”.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakuclub.pun.pl www.regatywat.pun.pl www.morr.pun.pl www.darkan.pun.pl www.zdrowieurodaporady.pun.pl